Csatlakozz hozzánk május 10-12 között a Váli gyülekezeti hétvégénkre

Kedves Gyülekezeti tagok! Szeretettel meghívunk benneteket a Váli gyülekezeti hétvégére, melynek időpontja május 10-12 között lesz. Ezúttal a Márk evangéliumából, a 3. fejezetben a 13-ik vertől a 35-ik versig tartó részekre összpontosítunk. A hétvége során elmélyülünk abban, hogy milyen hatalommal cselekszik Jézus? Közösen kutatjuk, hogy mit jelent ez a kérdés a mindennapi életünkben és hogyan… More Csatlakozz hozzánk május 10-12 között a Váli gyülekezeti hétvégénkre

Mi mindent köszönhetnek a Krisztusban hívők, Jézus feltámadásának?

1, Egy megváltót, aki soha többé nem halhat meg. 9 Mert tudjuk, hogy Krisztus, aki feltámadt a halottak közül, többé nem hal meg, a halál többé nem uralkodik rajta. Róm 6:9 2, Megtérést és bűnbocsánatot. 30 A mi atyáink Istene feltámasztotta Jézust, akit ti fára függesztve megöltetek.31 Az Isten őt jobbjával fejedelemmé és üdvözítővé emelte, hogy megtérést és bűnbocsánatot adjon Izráelnek. ApCsel… More Mi mindent köszönhetnek a Krisztusban hívők, Jézus feltámadásának?

2023.09.17-ikén Tanévnyító Istentisztelet, közösasztallal egybekötve

2023.9.17-ikén Tanévnyító Istentiszteletre várunk mindenkit szeretettel, közösasztal közösségi alkalommal egybekötve. Közösasztal alkalomra külön jelentkezés szükséges az ebéd miatt. Aki még nem jelenkezett, de szeretne jönni, az csütrötökig az evkomarom@gmail.com címen tud jelentkezni(ebéd önköltsége 2000ft/fő).